آخرین اعتراضهای یک فیلمنامه نویس منتشر شد ، و به گفته خودش تمام تلاشش را خواهد کرد که دیگر به حق فکر نتکند چه برسد به اینکه در مورد آن حرفی بزند .

بقایی پژوهشگر و خبرنگار که گاهی فیلمنامه می نویسد و شعری می گوید در گفتگویی کوتاه با رسانه نو گفت : آخرین اعتراضم را هم کردم ، این آخرین گفته هایم در مورد حقوق ضایع شده در جلوی چشمانم است .

راستش سالهاست که این را در خود نگه داشتم ، و گه گاه با گوشه کنایه در کلاسها و گاه لابلای اشعار و فیلمنامه ها آن را ذکر می کردم .

تا اینکه در این چند هفته آخر اوضا جسمی هشدارهایی به من داد وقتی با دوستی از دوستانم که پزشک و مشاور هستند م کردم گفتند که باید فراموش کنی، و الا بدنت واکنشهای بدی نشان خواهد داد .

و من برای آخرین بار یک اعتراض نوشتم شاید به گوش مسئولین برسد .

استادی به من گفت : طولانی است ، استادی دیگر گفت : مگر کسی می خواند ، استاد دیگری گفت : بی خیال ما بدترش را دیدیم و دم نزدیم و . . .

و من از تمامی دوستانم خواهش کردم که آن را منتشر کنند و خیلیها نکردند و خیلیها هم منتشر کردند .

سپاسگزار زحمات تک تکشان هستم . . . این گزارش را به #روابط_عمومی_معاونت_سیما #معاونت_امور_استانهای_رسانه_ملی #دفتر_ریاست_صداوسیما #اداره_کل_روابط_عمومی_صداوسیما

و دوستان در روابط عمومیهای #مراکز_صداوسیما و خلاصه هرکسی که فکر می کردم بتواند به دست مدیران و معاونین برسنناد ارسال کردم .

حرف حرف دل است . همین

و دوستانی که سایت شخصی هم دارند اگر می توانند منتششر کنند . خصوصا در کانالهای مرتبط با رسانه .

شاید یکی از مسئولین عادل باشد و با من تماس بگیرد . و بگوید مشکل کجاست ؟ اگر هم تماس نگرفتند ، به خدا خواهم گفت که من پنج سال گفتم : کسی گوش نکرد دیدم دارم آسیب می بینم دیگر بهش فکر هم نکردم .

من نه به خاطر خودم ، بلکه به خاطر اطرافیانم ، خانواده ام ، دوستانم ، دانشپذیرانم ، و تمام کسانی که دوستم دارند سکوت می کنم . تا سلامت باشم اما در دعاهایم از خدا همیشه می پرسم پس آنها چه می شوند .

جالبه دوست دکترم می گوید : حتی از خدا هم نباید بپرسی چون به یک جای بدنت می زند فقط باید ببخشی و بگذری به همین راحتی ، سخت نگیر بگذار بخورند و ببرند ، و من در کلاس به دانششپذیران و آیندگان چه باید بگویم !!!!!

متن درددلهای یک فیلمنامه نویس در خبرگزاری آبتاب با تیتر : فیلمنامه: صبح تازه گیلان مرا می کشد، به اتمام رسید

تیتر ویژه و جالب کارگروه صلح و سازش : اعتراض به محیط با نگارش فیلمنامه : صبح تازه گیلان مرا می کشد

تیتر متفاوت گروه خبری اقتصاددان شمال : یادی از هنرمندانی که در سکوت درگذشتند در داستان : صبح تازه گیلان مرا می کشد

کانال اقتصاد،استاندارد،توسعه در سایت ویرگول : درد دلهای یک فیلمساز فقید در فیلمنامه : صبح تازه گیلان مرا می کشد

رسانه نو : آخرین گله های یک فیلمنامه نویس در : صبح تازه گیلان مرا می کشد

کارگروه صلح وسازش : اتمام فیلمنامه صبح تازه گیلان مرا می کشد ، توسط عضو کارگروه صلح و سازش

و چند پایگاه دیگر ،،،،،،،،،،،،

یاپگاه خبری آبتاب / فیلمنامه: صبح تازه گیلان مرا می کشد، به اتمام رسید

تیزر: بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی ایران

ترانه : از فیلمنامه تا ترانه

آخرین اعتزاض و درددلهای یک فیلمنامه نویس با یادی از فیلمسازان درگذشته منتشر شد

محمد فیلی؛ از مصائب اجاره‌نشینی تا بازی در سریال «سلمان فارسی»

فیلمنامه (( رازهای پنهان یک خبرنگار )) آماده وزود به بازار فیلمنامه شد

منتخب فیلمنامه های حجت بقایی

فیلمنامه ,تازه ,گیلان ,آخرین ,منتشر ,رسانه ,تازه گیلان ,فیلمنامه نویس ,روابط عمومی
مشخصات